KONST / Litografier / Färglitografier 14655054
nr 1465 5054
Mikael Kihlman
(f. 1953), Sverige
Färglitografier, 2 st, Signerade och numrerade, yttermått inklusive ram: 52x63cm-82x64cm
Mikael Kihlman, född 1953, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 2 maj 2022
kl 19:27:33
150 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)